Яких правил слід дотримуватись при складанні букету квітів у коробці?

Щоб квіти в коробці виглядали привабливо та зберігали свіжість та первозданний зовнішній вигляд максимально довго, їх потрібно уважно вибирати. Є певні правила, які дотримуються у процесі складання композиції. Тільки в такому випадку вдається досягти потрібного ефекту незалежно від складності композиції.

З чого потрібно розпочати?

Насамперед потрібно підібрати якісну коробку, яка не м’ятиметься, пошкоджуватиметься при найменшому дотику. Вона може мати різні форми, у тому числі квадратну, круглу, овальну та ін. Ще потрібно підготувати якісну і щільну плівку, яка міститиме губку для живлення квітів. Посилене дно відіграє не менш важливу роль. Його потрібно якісно приклеїти, щоб під вагою квітів не сталося нічого зайвого.

Флористичний оазис є спеціальною губкою, просоченою водою. Саме завдяки ній вдається зробити життя квітів тривалішим, тому що вони отримуватимуть необхідну вологу разом із поживними речовинами.

Інші корисні правила складання букета квітів у коробці

У цій справі, як і в багатьох інших, є безліч тонкощів та нюансів. Але, якщо дотримуватися основних правил, успіху можна буде досягти досить просто. До основних правил, за дотримання яких складання букета квітів у коробці своїми руками стає доступним заняттям, можна віднести:

  • Вибір правильної форми коробки. Для кулястих бутонів, які відрізняються особливою пишністю, треба вибирати овальні або круглі коробки. Для витягнутих кольорів краще віддати перевагу прямокутній або квадратній коробці.
  • Поєднання кольору букета та коробки теж дуже важливе. Вибираючи кольори пастельних відтінків, можна вибрати рожеву або бежеву коробку. Якщо це насичені кольори рослин, то коробка також може бути яскравою. Це дозволить створити оригінальну та незвичайну композицію.
  • Не треба боятися привносити сміливі нотки до складання букета. Можна експериментувати, якщо щось таке смакує. Цікавим рішенням може бути оксамитове покриття, наприклад, чорне.
  • Важливо використовувати у процесі складання лише свіжі квіти, якщо хочеться, щоб букет радував око максимально довго.

Якщо вивчити всі секрети чудового результату досягти буде не так складно, як може комусь здатися на перший погляд.

Чи варто самостійно збирати букети у коробці?

Якщо це цікаво і є достатньо часу, можна зайнятися складанням таких букетів своїми руками. При певному наявності навичок і знань можна досягти непоганого ефекту. Але важливо розуміти, що мало вивчити правила, тому що ще потрібно знати, де дістати квіти і саму коробку, мати запас терпіння. Саме тому складання букетів у коробках підходить далеко не всім. Іноді потрібно довірити всю справу професіоналам, які можуть не просто підібрати цікавий букет під конкретні потреби, а й організувати швидку та якісну доставку практично у будь-яке місце.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори