Яку квіткову композицію краще обрати для весільного букета?

Квіткова композиція для весільного букета може бути найрізноманітнішою, тому що на сучасному флористичному ринку пропонується багато різноманітних варіантів. Завжди можна буде підібрати щось особливе, якщо підійти відповідально та скористатися консультаціями кваліфікованих флористів. Є сенс попередньо вивчити фото різних варіантів, прочитати про окремі сорти кольорів.

Різновиди квіткових композицій для букета нареченої

Є безліч варіацій кольорів, які можуть становити композицію різних розмірів. Від того, яка кількість та які саме сорти будуть обрані, залежить підсумковий результат. Правильно підібрана композиція, в якій всі елементи доповнюють один одного і правильно поєднуються, стає ідеальним рішенням за всіма правилами. Серед найбільш популярних варіацій поєднання кольорів можна відзначити:

  • Троянди та півонії.
  • Троянди та жоржини.
  • Троянди та хризантеми.
  • Анемони та лілії.

Це кілька основних варіантів, але є і багато інших. Цікаво поєднуватись між собою можуть різноманітні квіти при грамотному підході флориста. Недостатньо просто взяти кілька різних кольорів та поєднати їх між собою. Не менш важливо приділити увагу підготовці та декоруванню. Відповідальний підхід стає гарантією відмінного результату та привабливого з естетичного погляду букета.

Колірна гама композиції

Це може бути квіткова композиція для весільного букета своїми руками або композиція, складена професіоналами. Але в будь-якому випадку колірній гамі варто приділити особливу увагу. Бажано, щоб відтінки квітів поєднувалися та гармоніювали з нарядом нареченої, виглядали справді цікаво. В якості основи можуть використовуватися різні тони, серед яких білий, блакитний, персиковий та багато інших. Це найпоширеніші варіанти оформлення весільної композиції. Важливо враховувати колір сукні. Серед основних правил тут можна назвати:

  • Для сукні кольору слонової кістки краще вибрати жовті чи блакитні, а також лавандові відтінки кольорів.
  • Для молочної сукні чудово підійдуть кремові відтінки.
  • Якщо плаття рожеве або фіолетове, цікаво з ним будуть виглядати квіти фіолетового або амарантового відтінку.
  • Біла сукня є універсальним рішенням, тому що з ним однаково добре будуть виглядати практично будь-які відтінки.

Правильний вибір композиції квітів – гарантія відмінної урочистості

Наречена має залишитися задоволеною на всі сто відсотків. Тому кожна деталь має бути максимально продуманою. Квітам потрібно приділити особливу увагу. Враховувати потрібно тип, колір та інші характеристики, щоб усе гармоніювало між собою якнайкраще. Крім цього, важливо звернутися за допомогою до професіоналів, що дозволить розраховувати на досягнення класного результату завжди. Служба доставки в такій ситуації може виявитися правильним вибором, тому що досвідчені флористи розкажуть, яку композицію в конкретному випадку треба вибрати, щоб весілля було ще привабливішим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори