Які квіти найкраще підходять для букета у коробці?

Квіти в коробці є дуже практичним рішенням, в якому зручність гармонійно поєднується з привабливістю. Щоб така композиція радувала око, дуже важливо підібрати квіти правильно, щоб вони поєднувалися один з одним і просто добре виглядали. Якщо замовити букет в коробці з доставкою від професіоналів з досвідом, можна буде повністю задовольнити всі основні потреби та запити. Але варто вивчити деякі деталі і самостійно, тому що вони допоможуть розібратися в тонкощах та навчитися приймати правильні флористичні рішення.

Переваги квітів у коробці

Незалежно від остаточного вибору кольорів такий формат букета є дуже цікавим рішенням на сучасному ринку. Це зумовлено насамперед підвищеним рівнем практичності. Для прикраси можуть застосовуватись коробки різноманітного формату та розміру. Серед основних переваг такого варіанта можна виділити:

  • Високий рівень мобільності, тому що доставити букет можна в конкретне місце з максимальною гарантією збереження привабливого вигляду. Зовнішні дії для букета нестрашні в такому випадку.
  • Універсальний вибір для різноманітних урочистостей та приводів. Можна створити цікаву композицію разом із якимись додатковими елементами. Наприклад, останнім часом все більш популярним варіантом стає букет у коробці зі свічками, але також для доповнення можуть використовуватись і багато інших цікавих компонентів.
  • Більш тривалий термін збереження первозданного зовнішнього вигляду та свіжості, ніж стандартний букет. Це пов’язано з тим, що у коробку додається спеціальна губка задля забезпечення харчування.

Які квіти придатні для оформлення такого букета?

По суті тут немає жодних жорстких обмежень. Головне, щоб квіти просто поміщалися у вибрану коробку. Решту можна буде отримати без особливих проблем при грамотному виборі композиції. Кількість кольорів також може бути різною. У стандартних умовах кількість варіюється в межах від 19 кольорів до 51, але є інші варіанти виконання. Серед найбільш популярних кольорів, які можуть застосовуватись у такому випадку, можна відзначити:

  • Троянди, причому найрізноманітніших сортів.
  • Тюльпани.
  • Ромашки.
  • Гербер.
  • Півонії та ін.

Правильний вибір кольорів та коробки – гарантія відмінного результату

Щоб букет у коробці справив необхідний ефект, над його станом бажано трохи попрацювати. Відповідно, є сенс звернутися до професіоналів, які в даній сфері мають чималий досвід і точно розуміють, які правила потрібно використовувати в процесі складання. Є багато флористичних рішень із різноманітними кольорами, кожне з яких може підійти під конкретний випадок, стати чимось справді цікавим. Коробки з квітами є оптимальним рішенням з багатьох приводів, у тому числі для побачення, дня народження, весільної урочистості і не тільки. Тут головне підібрати щось дійсно гармонійне під потреби і обставини, що склалися.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори