Як правильно підібрати квіти для весільного букету?

У весільному букеті важливо використовувати не просто привабливі та свіжі квіти, але також і ті, які матимуть певний символізм. При ретельному підході до вибору та звернення до досвідчених фахівців у цій сфері можна буде задовольнити практично будь-які потреби. Попередньо є сенс вивчити фото, основні характеристики та особливості кольорів, щоб ухвалити правильне рішення. Цікаві квіти для весільного букета у такій ситуації послужать практично ідеально та допоможуть отримати повний набір переваг від використання.

Палітра кольорів — основа правильного вибору.

Залежно від того, в якому стилі буде оформлено свято і як буде одягнена наречена, потрібно вибирати палітру кольорів. Це справді своєрідна основа, при грамотному виборі якої все інше зробити набагато простіше. Є безліч різноманітних варіантів на сучасному ринку кольорів, що дозволяє під різні запити вибрати щось цікаве. У процесі вибору потрібно враховувати власні смакові уподобання та не забувати про те, в якому стилі оформлено все довкола. Повинен колір відповідати деяким важливим критеріям, серед яких:

  • Гармонійність.
  • Цілісність.
  • Завершеність.

Саме з цієї причини флористи радять обирати колір на основі того, в якому внутрішньому стані у конкретний момент часу перебуває людина. Життєрадісним нареченим з легкою і веселою вдачею зазвичай підходять жовті або помаранчеві квіти. Для пристрасної натурі гарним варіантом буде червоний колір, а для врівноважених і спокійних оптимальним вибором вважаються сині та блакитні кольори.

Які квіти можна вибрати?

Відповідальний підбір квітів для весільного букета є гарантією успіху та досягнення потрібного результату в кожному окремому випадку. Є кілька основних варіантів із вибором кольорів, з яких можуть складатися цікаві композиції. Кожна квітка має своє значення, з яким бажано ознайомитись ще на попередньому етапі. Серед найпоширеніших кольорів можна вибрати?

  • Ромашки, які означають легкість та ніжність.
  • Троянди вважаються символом кохання та романтики.
  • Гортензії – це елегантність у поєднанні з жіночністю.
  • Орхідеї прийнято вважати символом чистого кохання.

Час проведення урочистостей — ще один важливий фактор

Неймовірно багато залежить від того, коли саме відзначається день весілля. Якщо це осінь, то треба вибирати одні квіти, а, наприклад, для літа краще віддати перевагу зовсім іншим. Флористи допоможуть розібратися в тонкощах і завжди знайти найкраще рішення, але краще ознайомитись з деякими деталями наперед та самостійно. Серед основних порад тут можна відзначити:

  • Для весни можна вибрати тюльпани.
  • Восени цікаво виглядатимуть хризантеми.
  • Троянди підійдуть будь-якої пори року.

Від сезонності залежить вартість букета. Є такі квіти, які в сезон можна придбати за дуже привабливою ціною, а в іншу пору року доведеться заплатити чимало грошей. Тому важливо враховувати всі чинники прийняття правильного рішення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори