Основи та особливості правильного створення букета в коробці

Останнім часом все більш популярним вибором стає букет у коробці, тому що він виглядає привабливо, оригінально та підходить з найрізноманітніших приводів. Можна підібрати щось дійсно цікаве на день народження або просто так, на побачення чи весілля, а також з інших приводів. Важливо розібратися заздалегідь, як збирати букет в коробку , щоб він виглядав привабливо і простояв якомога довше. Своєрідною гарантією якості у такій ситуації можна назвати звернення до фахівців, які мають навички у поєднанні із знаннями. Але й самому буде цікаво та корисно розібратися у деяких тонкощах.

Правила створення букета у коробці

Є кілька правил, яких потрібно дотримуватись, щоб отримати хороший результат. Кожен, хто знає, як правильно зробити букет у коробці, зможе вичавити максимум із такої композиції. Серед основних кроків у процесі створення такого букета можна відзначити:

  • Підготовка коробки. Вона має бути цілком готовою до виконання робіт. Можна вибрати коробки різного розміру та форми. Важливо, щоб виріб був досить міцним, не гнувся під вагою квітки. Додатково можна використовувати різноманітні прикраси, наприклад стрічки.
  • Підготовка флористичної губки, яка застосовується до створення основи букета. Вона забезпечує харчування, що продовжує термін життя квітів. Важливо помістити її в коробку акуратно, щоб розмір дозволив їй легко поміститися.
  • Створення самого букета – це дуже важливо. Процес створення починається з центру, після чого відбувається плавний рух краями. Можна використовувати квіти різних сортів та розмірів. Правильний вибір допомагає створити цікавий та красивий букет. Важливо все розподіляти рівномірно.
  • Усунення недоліків, наприклад, занадто довгих стебел. Все має розташовуватись на потрібному місці, нічого не повинно стирчати.
  • Додаткова прикраса у разі потреби. З цією метою можна використовувати різноманітні бантики, прикраси з різних матеріалів.

Робити самому чи звернутися до професіоналів?

Не завжди достатньо прочитати, як зробити гарний букет у коробці, щоб досягти потрібного результату, тому що в цій справі існує безліч тонкощів. У більшості випадків у них добре знаються лише досвідчені флористи. Саме тому є сенс звернутися до компанії, яка займається доставкою квітів. Порівняно із самостійною підготовкою такої композиції можна буде отримати чимало переваг:

  • Персональний підхід до створення, врахування всіх побажань та особливостей приводу.
  • Використання якісних матеріалів та тільки свіжих кольорів.
  • Гарантія отримання потрібного результату, який тішить своєю привабливістю.

Якісно складений готовий букет у коробці зручний для транспортування та привабливий з естетичної точки зору. Він простоїть досить довго завдяки використанню спеціальної губки. За допомогою професійної доставки піднести його можна буде практично з будь-якого приводу та в багатьох містах України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори