Квіти у весільному букеті: значення, символи, особливості складання

Квіти у весільному букеті можуть символізувати найрізноманітніші якості та емоції. Вони можуть мати безпосереднє відношення до процесу одруження. Деякі квіти не можна використовувати для складання таких букетів, а інші навпаки підходять для таких цілей якнайкраще. Бажано перед тим, як зробити остаточний вибір, розібратися в тому, що означають квіти у весільному букеті . Це допоможе прийняти правильне рішення і зробити подарунок не просто привабливим, але ще й принести додатковий зміст.

Популярні види квітів для складання весільного букета

Є кілька основних варіантів, що використовуються при складанні такої композиції. Серед них можна відзначити:

  • Троянди, які є справжньою класикою. Залежно від вибраного кольору можуть означати любов, пристрасть, привабливість. Найпоширенішим варіантом є червоні троянди, які символізують любов і пристрасть. Рожеві символізують романтику та ніжність, а білі невинність та чистоту.
  • Фрезії теж цікаве рішення, яке вважається символом нового початку. Це чудове рішення, якщо день одруження призначено на один із літніх місяців.
  • Лілії – це символ надійності і чистоти, який подається як знак початку нового життя. Шлюб можна назвати саме таким початком, що робить лілії дуже популярним варіантом при складанні композицій.
  • Півонії в теплу пору року теж дуже популярні при складанні такого букета. Вони означають багатство, щастя, здоров’я та гармонію.
  • Орхідеї – гарні квіти, які стали символом чуттєвості та вишуканості.
  • Хризантеми також вибирають дуже часто. Вони означають довголіття, повагу.

Це лише частина кольорів, які можна використовувати. Усі види мають свій унікальний символічний зміст.

Які квіти краще не використовувати для складання весільного букета?

Важливо розібратися, які квіти у весільний букет не можна, щоб отримати максимальний ефект від такого подарунка. Можна відзначити кілька не найкращих категорій кольорів для таких цілей:

  • Квіти з гострим листям, тому що вони незручні, а іноді навіть небезпечні.
  • Чорні квіти, тому що цей колір здебільшого асоціюється зі смутком, трауром.
  • Квіти жовтих відтінків, тому що у багатьох вони асоціюються з нещастям та розлукою.
  • Квіти, у яких дуже насичений та різкий аромат. Це не найкраще рішення, тому що людина може мати алергію.

Правильний вибір – це дуже важливо

Щоб отримати потрібний результат і догодити нареченим, треба зрозуміти, які квіти дарувати у весільному букеті. Зробити це можна самостійно, витративши певну кількість часу на вивчення інформації, а можна звернутися до професіоналів зі спеціалізованої компанії. У такому випадку можна точно розраховувати на консультації та підказки, що стане основою вибору правильного весільного букета. Усі деталі можна обговорити із флористом, який допоможе створити чудовий букет.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори